Відновлення даних з карт пам'яті

 Якщо вам необхідно виконати відновлення даних з SD, microSD та CF карт пам’яті,  довіртеся Дата Сервіс. Ми відновлюємо дані з несправних карт пам’яті Secure Digital та Compact Flash, з карт з видаленими даними та з карт пам’яті з пошкодженою файловою системою.

Методи відновлення даних з карт пам'яті

 Більшість карт пам’яті SD та CF дуже схожі на монолітні флеш-накопичувачі за своєю будовою вони складаються з друкованої плати, мікросхеми контролера та однієї або кількох мікросхем пам’яті NAND. Також часто всі ці компоненти виробник розміщує на одному кристалі, оточує павутиною провідників і заливає все це епоксидним пластиком.

Відновлення даних microSD – делікатний, складний і трудоємний процес, оскільки доступ до мікросхем пам’яті неможливий, поки епоксидне покриття не буде ретельно видалено, щоб отримати доступ до прихованих під підкладкою всередині найдрібніших електричних контактів. Після цього необхідно припаяти тонкі дроти живлення та каналу читання до цієї складної павутини схем, щоб отримати доступ до даних, що зберігаються на мікросхемі пам’яті.

 При виході з ладу мікросхеми контролера необхідно підпаятися до мікросхеми пам’яті і считати «сирі» дані за допомогою спеціального обладнання для відновлення флеш-пам’яті. Після зчитування необроблених даних ми відтворюємо дії алгоритмів мікросхеми контролера за допомогою спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє нам реконструювати, розшифрувати і відновити вихідні дані користувача, у тому вигляді, в якому вони знаходилися на карті пам’яті до її виходу з ладу.

Типові проблеми та несправності карт пам'яті:

 Відновлення даних з картки пам’яті,  в більшості перелічених вище неприємних випадків, можливо успішно виконати. Ми беремося за найскладніші випадки, а Ви платите лише за отриманий результат.
Дозвольте експертам допомогти вам!

Ціни на відновлення даних із карт пам'яті

Діагностика накопичувача, визначення несправності – БЕЗКОШТОВНО

За результатами діагностики в залежності від об'єму накопичувачаВартість базова, грн. від:
Відновлення даних після форматування або випадкового видалення1000

Гарантії та строки

Оплачується лише результат, яким ви будете задоволені. В іншому випадку, ви не несете жодних фінансових витрат.


Після виконання замовлення ми обов’язково зберігаємо дублікат відновлених даних доти, доки ви не зробите резервну копію відновленої інформації у себе за місцем користування на додатковий носій та не повідомить нас про це.


Терміни виконання замовлення зазвичай становлять від 2 до 5 робочих днів. Можливі термінові чи аварійні роботи з відновлення. Терміни таких замовлень обговорюються окремо.