Відновлення даних з жорсткого диска (HDD)

Відновлення даних з жорсткого диска може знадобитись по ряду причин. Жорсткий диск виходить з ладу через природний знос, або через механічні проблеми після удару, або падіння пристрою, в якому він працював. Іноді дані стають недоступними через логічні помилки файлової системи.

Першим етапом процесу відновлення даних з жорсткого диска є діагностика проблеми. Первинна БЕЗКОШТОВНА діагностика займає до 20 хвилин, після чого виявляється несправність жорсткого диска, замовник отримує розцінки на відновлення і прогноз того, скільки часу займе процес відновлення інформації з жорсткого диска.

Ми перевіряємо жорсткий диск і його плату електроніки на наявність механічних пошкоджень, проводимо медіа-тест, щоб визначити, наскільки стабільні головки читання-запису, і первинно оцінюємо рівень пошкодження самих даних.

Причини виходу з ладу жорстких дисків:

Середній термін служби жорсткого диска

6 років

для стаціонарного комп'ютера

4 роки

для ноутбука або зовнішнього диска

Якщо у вас вийшов з ладу жорсткий диск, ось наші поради, щоб знизити ймовірність безповоротної втрати даних:

Негайно вимкніть пристрій

Продовження роботи може завдати більшої шкоди

Не вмикайте комп'ютер або зовнішній жорсткий диск знову

Дива при цьому не відбувається, а навіть навпаки. Він може пропрацювати після цього випадку деякий час, але потім все відбувається дуже швидко і закінчується сумно.

Не встановлюйте будь-яке програмне забезпечення або обладнання

Не використовуйте програмне забезпечення для самостійного відновлення даних з пошкодженого диска, особливо якщо накопичувач видає сторонні звуки при роботі.

Не розбирайте носій, ні в якому разі не відкривайте герметичний блок

Data Service – ми успішно відновлюємо дані при будь-яких негараздах з жорстким диском кожен день.
Дозвольте експертам допомогти вам!

Ціни на відновлення даних з жорсткого диска (HDD)

Діагностика накопичувача, визначення несправності - БЕЗКОШТОВНО

Об'єм жорсткого дискуБазова вартість, грн. від:Вартість при необхідності робіт всередині гермозони диска, грн:
до 450 Гб25004500
від 500 Гб до 1.5 Тб28005500
від 2 Тб до 3 Тб36006500
від 4 Тб44008000

Від чого залежить вартість відновлення даних з жорсткого диска?

 Вартість робіт буде залежати від об’єму диска і від дефекту, який він має. В основному існує три типи відновлення:

 Перший тип відновлення даних – це логічне відновлення (відновлення з використанням спеціалізованого програмного забезпечення для відновлення даних). Сам вінчестер при цьому може бути фізично цілком справний і повністю працездатний. Ці роботи включають в себе відновлення даних після форматування, відновлення даних після видалення і тому подібні випадки.

 Відновлення даних з жорсткого диска другого типу – це відновлення з використанням спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення. Другий тип включає в себе вилучення даних з жорстких дисків з несправностями плати електроніки, проблемами в службовій зоні. Дуже багато HDD починають сильно гальмувати роботу операційної системи при виникненні дефектів на поверхнях магнітних пластин, так званий slow responding bug. Тобто сам жорсткий диск в цьому випадку несправний і рятувати дані c нього ми будемо без заміни запчастин, які знаходяться всередині герметичної зони.

 Фізичне відновлення (також відоме як відновлення в чистій кімнаті або відновлення даних з жорстких дисків з механічними пошкодженнями), при якому буде потрібно замінити внутрішні частини жорсткого диска в чистій кімнаті – це третій тип робіт. У нашій лабораторії є бокс з безпиловим середовищем, де ми можемо відкрити жорсткий диск і замінити пошкоджені деталі, щоб ми могли відновити ваші дані. Наприклад, головки читання / запису в вашому приводі рухаються над магнітними пластинами (дисками) на повітряній подушці товщиною кілька нанометрів (тобто мільярдних часток метра). Навіть відбиток пальця або частка диму, які потрапили на магнітні пластини під головки читання / запису, можуть серйозно пошкодити їх.

 Після того, як ми узгодили з вами всі деталі, ми починаємо процес відновлення даних. Кожен жорсткий диск складається з секторів. Якщо якась частина цих секторів містить пошкоджені дані, у нас є можливість змінити спосіб доступу нашого обладнання до даних, використовуючи алгоритми для вирішення проблем читання. Сучасний жорсткий диск ємністю 1 ТБ має майже 2 мільярди секторів, тому відновлення даних може зайняти кілька днів. Причина, по якій ми завжди створюємо образ вашого диска, полягає в тому, щоб ми могли працювати над відновленням і відтворенням даних з образу, а не безпосередньо з вашого диска. В Data Service ми використовуємо комплекси PC-3000, які представляють собою сучасну комбінацію апаратного і програмного забезпечення, широко визнану в індустрії, як передову для відновлення даних з жорстких дисків.

Гарантії та строки

 Оплачується лише результат, яким ви будете задоволені. В іншому випадку, ви не несете жодних фінансових витрат.


 Після виконання замовлення ми обов’язково зберігаємо дублікат відновлених даних до тих пір, поки ви не зробите резервну копію відновленої інформації у себе за місцем користування на додатковий носій і не повідомите нам про це.


Терміни виконання замовлення зазвичай складають від 2 до 5 робочих днів. Можливі термінові або аварійні роботи по відновленню. Умови таких замовлень обговорюються окремо.