Відновлення даних з портативної техніки (телефони, планшети)

 Відновлення даних з мобільного телефону – пріоритетна і нова область відновлення, оскільки сучасні смартфони часто іноді зберігають більше користувацьких даних, ніж комп’ютери. Якщо трапиться непередбачена подія, і ваш телефон буде пошкоджений, ви втратите доступ до своїх фотографій, відеозаписів, месенджерів та необхідних файлів, і вам знадобиться відновлення даних мобільного телефону або планшета.

 Ми виконуємо роботи з відновлення даних як з фізично, так і логічно пошкоджених смартфонів і планшетів на системах Android, iOS, Microsoft. На початку, після безкоштовної діагностики, визначаємо ймовірність відновлення та формуємо вартість послуг. Можливість відновлення даних з телефонів багато в чому залежить від типу телефону, операційної системи, характеру збою та типу необхідних даних.

 Не з усіма моделями пристроїв і версями операційних систем можна працювати, але ми рухаємося у ногу з часом і вдосконалюємо свої професійні навички.

Відновлення даних з телефону або планшета зазвичай потрібне у таких випадках:

Data Service виконує відновлення даних із портативної техніки. Ми маємо просунуті інструменти для роботи з внутрішньою пам’яттю телефону, планшета і звичайно ж виконуємо відновлення даних з карт пам’яті.

Ціни на відновлення даних з портативної техніки

Діагностика пристрою, визначення несправності – БЕЗКОШТОВНО

Вартість базова, грн. від:
Індивідуально за результатами діагностики

Гарантії та строки

Оплачується лише результат, яким ви будете задоволені. В іншому випадку, ви не несете жодних фінансових витрат.


Після виконання замовлення ми обов’язково зберігаємо дублікат відновлених даних доти, доки ви не зробите резервну копію відновленої інформації у себе за місцем користування на додатковий носій і не повідомите нас про це.


Терміни виконання замовлення зазвичай становлять від 2 до 5 робочих днів. Можливі термінові чи аварійні роботи з відновлення. Умови таких замовлень обговорюються окремо.