Відновлення даних з флешки (USB flash drive)

 Ми відновлюємо дані з будь-яких типів флеш-накопичувачів. Також працюємо з видаленими або пошкодженими даними, виконуємо відновлення з USB-флешки після форматування файлової системи. Працюємо  з пошкодженими або зламаними роз’ємами USB і пошкодженими друкованими платами.

Інформація про будову флеш носіїв

 Флеш-накопичувачі стали великим винаходом, коли їх випустили в кінці 1990-х років. Спочатку їх основним призначенням було перенесення даних з комп’ютера на комп’ютер до того, як стали широко використовуватися локальні мережі або Інтернет. Спочатку ємність флеш була дуже маленька, але в міру розвитку технологій обсяг пам’яті флеш-накопичувачів збільшувався, і люди почали використовувати їх для щоденного зберігання даних. Однак ці крихітні і недорогі пристрої дивно складні, і відновлення даних з такого мініатюрного носія що вийшов з ладу, проходить так само складно.

 Усередині більшості флешок знаходиться друкована мікро-плата з припаяним до одного кінця USB-роз’ємом. Цей роз’єм легко пошкодити. Найчастіше, коли носій був підключений до портативного комп’ютера, який був несподівано переміщений або впущений на підлогу.

Типи пошкоджень флеш-накопичувачів:

Механічне пошкодження плати

 Пошкодження друкованої плати або USB-з’єднання є звичайним явищем, але дані часто можна відновити, відновивши з’єднання розірваної схеми під мікроскопом з використанням методів мікро пайки. Однак, якщо друкована плата сильно пошкоджена і не підлягає ремонту, тоді нам необхідно виконати відновлення даних з флешки безпосередньо з мікросхеми пам’яті. У таких випадках ми випаюємо мікросхему пам’яті (звану мікросхемою NAND) і отримуємо доступ до даних за допомогою спеціального обладнання та програмного забезпечення.

Несправність контролера або мікросхеми пам'яті USB Flash:

 При цьому типі несправності, USB флешка або перестає повністю визначатися комп’ютером, або визначається некоректно (як непізнане пристрій, або відображає невірний об’єм).

 Дані зберігаються на мікросхемі пам’яті флеш-накопичувача і записуються туди через мікросхему контролера. Різні контролери використовують різні алгоритми при збереженні даних на мікросхеми пам’яті для виконання таких умов:

Якщо контролер виходить з ладу, нам потрібно випаювати всі мікросхеми пам’яті і імітувати дії конкретного контролера для відновлення необроблених даних з мікросхем. Відновлення даних з флешки безпосередньо з мікросхем, це часто дуже тривалий і копіткий процес, особливо при серйозних проблемах з читанням.

Відновлення даних з флешки монолітного типу:​

 Монолітне пристрій складається з тих же основних компонентів, що і звичайний флеш-накопичувач, але всі вони сховані в пластмасову епоксидну смолу. Хоча це робить їх міниатюрніше та легше, ніж традиційні флеш-накопичувачі, але відновлення даних з подібних носіїв є набагато складнішим завданням.

 Відновлення даних з монолітного пристрою – делікатний, складний і трудомісткий процес, так як доступ до мікросхем пам’яті неможливий, поки епоксидне покриття не буде ретельно видалено, щоб отримати доступ до прихованих всередині найдрібніших електричних контактів. Після того, як доступ до контактів отримано, необхідно припаяти тонкі провідники до складної павутини схем, щоб отримати доступ до даних, що зберігаються на кристалі пам’яті.

 Через технологічної складності вартість робіт на відновлення даних з монолітних флеш-пристроїв та карт пам’яті в кілька разів вище.

Data Service – ми успішно відновлюємо дані при будь-яких несправностях флеш-накопичувачів, після форматування, випадкового видалення інформації з USB Flash, тощо.
Дозвольте експертам допомогти вам!

Ціни на відновлення даних з флешки, flash накопичувачів, USB Flash drive

Діагностика накопичувача, визначення несправності - БЕЗКОШТОВНО

Об'єм накопичувачаСтандартні USB Flash накопичувачі, грн:Карти пам'яті та флешки монолітного типу, грн:
до 32 Гб20004500
від 32 до 128 Гб30005000
від 128 Гб40008000

Гарантії та терміни

Оплачується лише результат, яким ви будете задоволені. В іншому випадку, ви не несете жодних фінансових витрат.

Після виконання замовлення ми обов’язково зберігаємо дублікат відновлених даних до тих пір, поки ви не зробите резервну копію відновленої інформації у себе за місцем користування на додатковий носій і не повідомить нам про це.

Терміни виконання замовлення зазвичай складають від 2 до 5 робочих днів. Можливі термінові або аварійні роботи по відновленню. Терміни таких замовлень обговорюються окремо.